BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Alkidowe
  • Farby alkidowe Hempel

Farby Alkidowe HEMPEL

Farby alkidowe najwyższej jakości

Produkty firmy Hempel to farby gwarantujące wysoką jakość użytkowania. Spełniają stawiane im normy i z powadzeniem są stosowane przez zawodowców. Firma Baltic Polska stawia na jakość, dlatego posiadamy farby przemysłowe od czołowych producentów. W asortymencie znajdują się m.in. farby antykorozyjne mające w swoim składzie fosforan cynku, przydający im tę właśnie właściwość. Stosowane jako powłoka zabezpieczająca, zarówno podkładowa jak i nawierzchniowa. Ich cechą szczególną jest bardzo szybki czas schnięcia i dobra czepliwość do stali. Produkt Hempalin Enamel 52140 jest elastyczną powłoką, niepodatną na działanie wody słonej i warunków środowiskowych. Wykorzystywana na podłożach stalowych, drewnianych wewnątrz i na zewnątrz.

Farby alkidowe mogą być wykorzystywane także jako powłoki antypoślizgowe. Skład poszczególnych produktów jest starannie opracowany, z myślą o ich przyszłym zastosowaniu. Doświadczenie i znawstwo branży farbiarskiej pozwala odpowiedzieć na wysokie wymagania użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z całościowym asortymentem naszej firmy.

ikonka pdf

43140 Hempel's Speed Dry Alkyd

HEMPEL'S SPEED-DRY ALKYD 43140 jest bardzo szybkoschnącą farbą przemysłową, alkidową, zawierającą fosforan cynku jako inhibitor korozji.

ikonka pdf

52140 Hempaline Enamel

HEMPALIN ENAMEL 52140 jest farbą przemysłową, emalią alkidową. Powłoka jest odporna na warunki atmosferyczne i działanie wody morskiej, rozpryski olejów mineralnych i inne węglowodory alifatyczne. Jest elastyczna.

ikonka pdf

53240 Hempalin DeckPaint

HEMPALIN DECKPAINT 53240 jest szybkoschnącą styrenowaną farbą przemysłową, alkidową. Tworzy powłokę trwałą i odporną na światło słoneczne, wodę morską, rozpryski oleju. Nie jest odporna na węglowodory aromatyczne i niektóre gatunki benzyn. Jako powłoka przeciwślizgowa.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.