BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Inne
  • Farby Inne Sigma

Farby Inne SIGMA

Powłoki Sigma stosowane tam gdzie wskazana jest skuteczna ochrona

Na stan różnych obiektów wpływ ma wiele czynników zewnętrznych, w zależności też w jakich warunkach są eksploatowane. Zawsze bardzo ważną sprawą jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Firma Sigma przygotowała serię specjalistycznych farb, które posiadają swoiste właściwości. W asortymencie posiadamy np. Sigma Ecofleet290 - farbę antyporostową wykorzystywaną na obiektach pływających. Zapobiega przyleganiu wodorostów i skorupiaków. Innym przykładowym produktem może być silikonowo-aluminiowa utwardzana wilgocią farba Sigmatherm 540. Odporna na wysokie temperatury dochodzące do 540C, doskonała do remontów gorących powierzchni.

Powłoki Sigma tworzą zabezpieczenie przed agresywnymi czynnikami z zewnątrz. Ciągły rozwój technologiczny pozwala uzyskiwać co raz lepsze efekty. Warto zapoznać się z wszystkimi produktami marki Sigma, dostępnymi w Firmie Baltic Polska.

ikonka pdf

6157 Sigma Fluorescent

Light reflecting paint based on fluorescent pigments and synthetic resins.

ikonka pdf

7297 SIGMA ECOFLEET 290

Nie zawierająca tributylocyny, samopolerująca powłoka przeciporostowa, zawierająca tlenek miedziawy i biocydy organiczne jako składniki aktywne.

ikonka pdf

SIGMATHERM 350

Farba nawierzchniowa silikonowo-akrylowa termoodporna.

ikonka pdf

SIGMATHERM 540

Termoodporna farba silikonowo-aluminiowa utwardzana wilgocią.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.