BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Etylokrzemianowe
  • Farby Etylokrzemianowe Sigma

Farby Etylokrzemianowe SIGMA

Odporne na działanie czynników zewnętrznych farby Sigma

Celem firmy Baltic Polska jest takie skomponowanie asortymentu, aby odpowiadał wszystkim potencjalnym Klientom. Dlatego jesteśmy dystrybutorami najlepszych marek, w tym produktów firmy Sigma. Farby etylokrzemianowe tej marki to specjalistyczne powłoki wysokiej jakości. Wymienić można choćby Sigmafast 30, która opracowana została jako grunt pod inne systemy ochronne. Może być aplikowana w niskich temperaturach i posiada wysokie parametry antykorozyjne. Innym przykładem godnym polecenia jest Sigmatherm 520 czyli farba nawierzchniowa, która utwardza się wilgocią i jest odporna na szeroki zakres temperatur. Wykazuje wysoką wytrzymałość mechaniczną, nawet bez dodatkowego utwardzania.

To tylko wybrane produkty z tej linii. Posiadamy również inne specjalistyczne farby przemysłowe, o wysokich parametrach ochronnych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem umieszczonym na stronie. Do każdego produktu dołączona jest karta techniczna zawierająca wszystkie potrzebne informacje.

ikonka pdf

SigmaFast 302

Dwuskładnikowa farba przemysłowa do gruntowania, krzemiano- cynkowo- epoksydowa.

ikonka pdf

SigmaTherm 520

Jednoskładnikowa farba przemysłowa, nawierzchniowa, (etylo-) krzemianowa, utwardzana wilgocią.

ikonka pdf

SigmaZinc 158

Dwuskładnikowy grunt (etylo-) krzemianowo-cynkowy, utwardzany wilgocią.

ikonka pdf

SigmaZinc 160

Dwuskładnikowy grunt (etylo-) krzemianowo-cynkowy, utwardzany wilgocią.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.