BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Inne
  • Farby Inne Hempel

Farby Inne HEMPEL

Farby powstałe na bazie fachowo opracowanych formuł

Producent Hempel dostarcza różnego rodzaju powłoki ochronne, które znalazły uznanie na całym świecie. Firma wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów, co jest możliwe dzięki rozwijającej się technologii i ciągłemu pogłębianiu wiedzy. Efektem są farby stosowane w różnych, często bardzo agresywnych warunkach środowiskowych. Na liście produktów mieści się m.in. farba na bazie żywic Hempatex E.V. Primer 19151, której zadaniem jest ochrona przed korozją urządzeń pracujących w wysokich temperaturach. Z powodzeniem wykorzystywana np. do malowania gorących kanałów wentylacyjnych czy wężownic grzejnych. W celu zapoznania się z resztą dostępnych produktów zapraszamy do zapoznania się z treścią strony.

Firma Baltic Polska posiada farby i grunty o zróżnicowanym zastosowaniu. Jeśli potrzebują Państwo specjalistycznych powłok i poszukują odpowiedzi, która będzie najlepsza, chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy.

ikonka pdf

13140 Hempel Uni-Primer

HEMPEL’S UNI-PRIMER 13140 jest szybko schnącym, jednoskładnikowym modyfikowanym gruntem epoksyestrowym z fosforanem cynku.

ikonka pdf

15700 Hempel's Galvosil

HEMPEL’S GALVOSIL 15700 jest dwuskładnikową, zawierającą rozpuszczalniki organiczne samoutwardzalną nieorganiczną farbą krzemianowo-cynkową.

ikonka pdf

19151 Hempatex E.V. Primer

HEMPATEX E.V. PRIMER 19151 jest farbą opartą o specjalne żywice, służącą do ochrony czasowej przed korozją urządzeń pracujących w wysokiej temperaturze.

ikonka pdf

56990 English PDS

VERSILINE CUI 56990 is a MIO pigmented single component inorganic copolymer coating which cures to form an inert polymer matrix able to resist temperatures up to 650°C/1202°F and thermal shock/cycling in dry or dry/wet service.

ikonka pdf

86950 Hempel's Antifouling Olympic 86950

HEMPEL’S ANTIFOULING OLYMPIC 86950 jest samopolerującą i grubopowłokową farbą przeciwporostową nie zawierającą cyny. Powłoka ulega hydrolizie i uwalnia substancje aktywne.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.