BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Chlorokauczukowe
  • Farby Chlorokauczukowe Baril

Farby Chlorokauczukowe BARIL

Farby chlorokauczukowe do stosowania jak podkład lub powłoka wierzchnia

Farby chlorokauczukowe marki Baril to farby jednoskładnikowe w półpołysku, których ważną cechą jest krótki czas schnięcia. Znajdują zastosowanie zarówno jako powłoka nawierzchniowa, jak i gruntoemalia. Przeznaczona do stosowania na powierzchnie stalowe, jednak trzeba wiedzieć, że przed nałożeniem farby istotną sprawą jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Mogą być aplikowane także na stare powłoki cynkowe. Ich głównym zastosowaniem jest zabezpieczenie pojemników na odpady, kontenerów, itd. Przed użyciem konieczne jest dokładne wymieszanie farby, aż do otrzymania jednolitej, gładkiej konsystencji.

Ten rodzaj powłoki może być nakładany w wybrany sposób, z użyciem natrysku hydrodynamicznego, pędzla lub wałka. Ważne jest przestrzeganie wszystkich zaleceń producenta, dlatego przed przystąpieniem do malowania trzeba zapoznać się z kartą techniczną produktów, zawierającą wszystkie niezbędne informacje.

ikonka pdf

13841 BariChlor HB Finish

Szybkoschnąca jednokomponentowa farba chlokauczukowa głównie stosowana jako warstwa nawierzchniowa lub gruntoemalia dla zastosowań przemysłowych.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.