BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Silikonowe
  • Farby Silikonowe i Polisiloksanowe Sigma

Farby Silikonowe i Polisiloksanowe SIGMA

Powłoki odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych

Farby silikonowe to powłoki o swoistych właściwościach, które stwarzają dobre zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi. W kategorii farb silikonowych posiadamy produkty marki Sigma, które są chwalone przez użytkowników. Sigmatherm 450 to powłoka, która jest odporna na działanie wysokich temperatur dochodzących do 450°C. Istotne jest odpowiednie przygotowanie podłoża, aby farba w maksymalnym stopniu uwydatniła swoje właściwości. Stosowanie farb specjalistycznych wymaga przestrzegania zaleceń zawartych w kartach technicznych produktów.

Asortyment farb przemysłowych, których dystrybucją się zajmujemy jest bardzo szeroki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie potrzeby, sygnalizujemy, że jesteśmy w stanie pomóc w wyborze najskuteczniejszego systemu ochronnego.

ikonka pdf

SigmaTherm 450

Farba przemysłowa, silikonowa termoodporna.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.