BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Ognioochronne
  • Farby Ognioochronne Baril

Farby Ognioochronne BARIL

Skuteczna warstwa izolacyjna farb ogniochronnych wpływa na bezpieczeństwo

Zastosowanie farb ognioochronnych czasem jest koniecznością. Tam gdzie chodzi o bezpieczeństwo, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim skuteczność, a więc wysoką jakość produktów zabezpieczających. W ofercie firmy Baltic Polska posiadamy powłoki ognioochronne marki Baril, oparte na specjalnie opracowanych żywicach grupy akrylowej. Utwardzona warstwa składa się na bardzo trwałą izolację, która w wyniku działania wysokich temperatur zaczyna pęcznieć i pochłaniać energię cieplną. Istotną sprawą jest przestrzeganie wszystkich zaleceń producenta dotyczących aplikacji i stosowania farby.

Oferujemy produkty godne zaufania, które opatrzone są certyfikatami potwierdzającymi ich swoiste właściwości. Proponujemy zapoznanie się z charakterystyką wszystkich dostępnych powłok ochronnych, co pozwoli dokonać optymalnego wyboru.

ikonka pdf

38825 Envishield FP

Farba termoizolacyjna, ognioochronna ("pęczniejąca") wodorozcieńczalna formuła dla lepszego efektu zabezpieczenia oparta na specjalnie opracowanych żywicach grupy akrylowej.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.