BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Epoksydowe
  • Farby Epoksydowe Sherwin-Williams

Farby Epoksydowe SHERWIN-WILLIAMS

Łatwe w aplikacji farby epoksydowe Sherwin-Williams

Farby przemysłowe epoksydowe od producenta Sherwin-Williams, mają przeznaczenie ochronne konstrukcji stalowych budynków, parkingów czy zakładów chemicznych. Stosowane są zarówno jako podkład, warstwa pośrednia oraz wykończeniowa. Cechuje je łatwość aplikacji, ponieważ nakładane mogą być dowolnie wybraną metodą, poprzez natrysk, z użyciem wałka lub pędzla. Nie należy stosować ich w środowisku wodnym.

Firma Baltic Polska oferuje produkty specjalistyczne, produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, gwarantujących wysoką jakość i trwałość. Zapraszamy do wnikliwego zapoznania się z całym asortymentem dostępnych farb.

ikonka pdf

C400V3 Epigrip

Wielofunkcyjna powłoka epoksydowo-cynkowo-fosforanowa do ochrony stali węglowej przeznaczona do ochrony powierzchni stalowych w różnych środowiskach, zdefiniowanych w normie ISO 12944 w kategoriach od C1 do C5.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.