BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Poliuretany
  • Farby Poliuretanowe Sherwin-Williams

Farby Poliuretanowe SHERWIN-WILLIAMS

Do skutecznej ochrony konstrukcji polecamy farby Sherwin-Williams

W asortymencie firmy Baltic Polska znajdują się tylko takie produkty, które charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ mamy na względzie dobro naszych Klientów. Powłoki ochronne Sherwin-Wilimas są cenione i poszukiwane przez użytkowników, dlatego podjęliśmy się dystrybucji produktów tej marki. Wspomniane powłoki poliuretanowe należą do farb szybkoschnących i półmatowych, na długo zachowujących kolor. Stosowane są nawierzchniowo, jednak w sytuacji gdy wymagane jest wykończenie powierzchni z wysokim połyskiem mogą być wykorzystane jako międzywarstwy. Przeznaczone do użytkowana na nowych konstrukcjach lub mogą służyć do renowacji starych warstwach epoksydowych lub poliuretanowych.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, na której umieszczone są wszystkie ważne informacje o oferowanych przez nas farb przemysłowych. W sytuacji, gdy zechcą Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje o produktach lub warunkach zakupu prosimy o kontakt.

ikonka pdf

Resistex-C237

Wysokiej jakości, szybkoschnąca, poliuretanowa farba nawierzchniowa w półmacie, stosowana tam, gdzie wymagane jest długotrwałe zachowanie barwy w warunkach zewnętrznych.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.