BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Ognioochronne
  • Farby Ochronne Sherwin-Williams

Farby Ognioochronne SHERWIN-WILLIAMS

Systemy ognioodporne o wysokiej skuteczności

Farby ognioochronne to forma zabezpieczenia konstrukcji stalowych przed działaniem płomieni. W asortymencie posiadamy powłoki Sherwin-Williams, które charakteryzuje wysoka skuteczność i szybki czas schnięcia. Dla zwiększenia efektywności wskazane jest nałożenie kilku warstw. Formuła powłoki została starannie opracowana, aby w maksymalnym stopniu spełniać swoje zadanie. Należy zapoznać się ze specyfikacjami poszczególnych produktów i w pełni stosować się do zaleceń producenta.

Zawodowe podejście to profesjonalna obsługa, w tym fachowe doradztwo oraz oferowanie produktów na wysokim poziomie. Staramy się w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów i stosujemy się do wspomnianych zasad. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ikonka pdf

Firetex FX1002CE

Jednoskładnikowa cienkowarstwowa ochronna powłoka przeciwogniowa.

ikonka pdf

Firetex FX2002CE

Jednoskładnikowa cienkowarstwowa ochronna powłoka przeciwogniowa.

ikonka pdf

Firetex M72

FIRETEX M72 Material Type: Intumescent Mastic

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.