BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Ognioochronne
  • Farby Ognioochronne Sigma

Farby Ognioochronne SIGMA

Pęczniejące powłoki ognioochronne

Zadaniem farb ognioochronnych jest utworzenie warstwy izolacyjnej, która w dużym stopniu zmniejsza przepływ ciepła, odwlekając wzrost temperatury, a tym samym utratę właściwości nośnych konstrukcji. Ogień to groźny żywioł i walka z nim jest nie równa, dlatego istotna jest każdy rodzaj ochrony. W ofercie posiadamy farby ognioochronne Sigma, przeznaczone do stosowania jako zabezpieczenie konstrukcji stalowych narażonych na oddziaływanie termiczne pożarów celulozowych. Specjalistyczne powłoki Sigma, odpowiadają normom krajowym i międzynarodowym.

Firma Baltic Polska zajmuje się dystrybucją farb o właściwościach ognioochronnych. W asortymencie są powłoki najlepszych marek, w tym produkty od Sigma. Zastosowane w miejscach zagrożonych pożarem, mogą spowolnić niszczące działanie płomieni.

ikonka pdf

Steelguard 550

Jednoskładnikowa cienkopowłokowa rozpuszczalnikowa pęczniejąca farba ogniochronna do konstrukcji stalowych.

ikonka pdf

Steelguard 562

Jednoskładnikowa cienkopowłokowa rozpuszczalnikowa pęczniejąca farba ogniochronna do konstrukcji stalowych.

ikonka pdf

Steelguard 585

Jednoskładnikowa, cienko powłokowa, wodorozcieńczalna pęczniejąca farba gniochronna do konstrukcji stalowych.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.