BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Etylokrzemianowe
  • Farby Etylokrzemianowe Hempel

Farby Etylokrzemianowe HEMPEL

Powłoki specjalistyczne z certyfikatem

W asortymencie firmy Baltic Polska znajdują się cenione przez użytkowników farby marki Hempel. Oferowane przez nas produkty etylokrzemianowe to grunty o niskiej zawartości cynku przeznaczone do pokrywania na liniach automatycznych. Znajdują zastosowanie jako powłoki antykorozyjne konstrukcji stalowych, blach na czas magazynowania lub obróbki i montażu - ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Zatwierdzone jako grunty spawalnicze, posiadają stosowne certyfikaty. Aplikacja powinna być przeprowadzona natryskiem powietrznym ze zbiornikiem ciśnieniowym, natryskiem bezpowietrznym lub pędzlem.

Istotne jest, aby przed nałożeniem farby przemysłowej dokładnie zapoznać się z instrukcją. Na naszej stronie internetowej, przy każdym produkcie dołączona jest karta techniczna z objaśnieniami, która zawiera także informacje odnośnie przeznaczenia, co może być pomocne w dokonaniu wyboru.

ikonka pdf

15890 Shopprimer ZS

HEMPEL’S SHOPPRIMER ZS 15890 jest dwuskładnikowym etylokrzemianowym gruntem czasowej ochrony o niskiej zawartości cynku, przeznaczonym do nakładania na liniach automatycznych.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.