BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Inne
  • Farby Inne Sherwin-Williams

Farby Inne SHERWIN-WILLIAMS

Farby odpowiadające wysokim wymaganiom użytkowników

Firma Sherwin-Willimas znana jest chyba każdemu. W branży farbiarskiej działają od wielu lat, a nabyte doświadczenie pozwala na opracowywanie formuł i produkcję najlepszych produktów. Klienci, którzy poszukują powłok o utrwalonym połysku i barwie, powinni sięgnąć po produkt Resistex C137V2. Szybkoschnąca i bardzo wydajna farba akrylowo-uretanowa wykorzystywana jako efektywna i efektowna powłoka ochronna. Na asortyment firmy Balic Polska składają się także inne produkty Sherwinn-Williams, cieszące się uznaniem odbiorców.

Klienci mogą liczyć na fachową pomoc w doborze odpowiednich powłok przemysłowych. Działalność w branży pozwoliła nam nabyć doświadczenie, które odzwierciedla się w profesjonalnych działaniach. Zyskaliśmy zaufanie Klientów, którego z pewnością nie zawiedziemy.

ikonka pdf

Resistex-C137V2

Wysokowydajna, szybkoschnąca, błyszcząca powłoka wykończeniowa akrylowo-uretanowa, stosowana w miejscach, w których wymaga się zachowania połysku oraz barwy powierzchni przez długi czas.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.