BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Poliuretany
  • Farby Poliuretanowe Hempel

Farby Poliuretanowe HEMPEL

Skuteczna ochrona dzięki farbom poliuretanowym Hempel

Wybór odpowiedniej farby przemysłowej nie należy do prostych decyzji. Nasz asortyment obejmuje powłoki ochronne pochodzące tylko od renomowanych producentów, do których z całą pewnością należy firma Hempel. Na liście produktów znajdują się farby poliuretanowe wspomnianej marki, które charakteryzują się wysoką jakością, co przekłada się na ich nieprzeciętną trwałość. Polecić możemy m.in. farbę Hempathane HS 55610 o wysokim połyski i nieblaknącym kolorze, stosowaną na stal w środowisku o lekkiej korozyjności. Innym produktem poliuretanowym jest Hempathane Topcoat 55210, która tworzy powłokę ochronną utwardzaną izocyjanianami alifatycznymi, zabezpieczającą pomalowane konstrukcje stalowe przed szkodliwym wpływem środowiska.

Trzecim produktem, o którym chcemy wspomnieć jest powłoka Hempathane Fast Dry 55750, która jak sama nazwa wskazuje należy do szybkoschnących, może być wykorzystywana zarówno jako podkład, powłoka pośrednia lub warstwa wierzchnia. Warto zaznajomić się z kartami technicznymi poszczególnych farb, które dołączone są do skróconego opisu każdego z produktów.

ikonka pdf

55210 Hempathane Topcoat

HEMPATHANE TOPCOAT 55210 jest dwuskładnikową farbą poliuretanową tworzącą powłokę o trwałym połysku i kolorze, utwardzaną izocyjanianami alifatycznymi.

ikonka pdf

55610 Hempathane HS

HEMPATHANE HS 55610 jest zawierającą fosforan cynku, utwardzaną izocyjanianami alifatycznymi, dwuskładnikową farbą poliuretanową o wysokim połyski i trwałym kolorze.

ikonka pdf

55750 Hempathane Fast Dry

HEMPATHANE FAST DRY 55750 jest dwuskładnikową farbą poliuretanową tworzącą powłokę o trwałym połysku i kolorze, utwardzaną izocyjanianami alifatycznymi, zawierającą fosforan cynku.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.