BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Inne
  • Farby Inne Jotun

Farby Inne JOTUN

Specjalistyczne właściwości produktów marki Jotun

Produkty marki Jotun cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. Z całą pewnością przyczynia się do tego ich wysoka jakość, która pochodzi z dobrych komponentów i naukowo opracowanych formuł. Na uwagę zasługuje np. Sea Queen - samopolerująca farba przeciwporostowa, stosowana na kadłuby statków. Innym godnym uwagi produktem jest Anti-skid czyli ziarnisty tlenek glinu, który posiada właściwości antypoślizgowe. Stosowany na wierzchnia warstwę powłok, wykorzystywany m.in. na lądowiskach, rampach i przejściach czyli wszędzie tam gdzie wskazane jest, aby powierzchnia nie była śliska.

Polecamy wszystkie produkty marki Jotun, które dostępne są w naszym asortymencie. Warto zapoznać się z naszą stroną zawierającą wiele cennych informacji. Do każdego produktu dołączona jest karta techniczna opisująca właściwości, zastosowanie i zalecenia producenta.

ikonka pdf

TDS - Penguard Tie Coat 100

Penguard Tie Coat 100 jest dwuskładnikową farba przeciwkorozyjną , utwardzaną poliamidem.

ikonka pdf

TDS - Safeguard Universal ES

Safeguard Universal ES jest dwuskładnikowa , przeciwkorozyjna farba epoksydowo - winylowa.

ikonka pdf

TDS - SeaForce 30

SeaForce 30 jest hydrolizującą , samopolerującą farba przeciwporostowa zawierającą duże ilości części stałych, na bazie opatentowanej technologii plastifikatorów polimerycznych.

ikonka pdf

TDS - SeaQueen

Antifouling SeaQueen jest bezcynową , samopolerującą farbą przeciwporostową opartą na kopolimerach. Spełnia wymagania Konwencji IMO (AFS/CONF/26) dla farb przeciwporostowych.

ikonka pdf

TDS - Solvalitt

Solvalitt jest termoodporną farbą na bazie spoiwa silikonowo-akrylowego.

ikonka pdf

TDS - Vinyguard Silvergrey 88

Vinyguard Silvergrey 88 jest szybkoschnącą , modyfikowaną farba winylowa.

ikonka pdf

TDS 545 Jotun Anti-skid

Jest to ziarnisty tlenek glinu przeznaczony do posypywania ostatniej warstwy w systemie przeciwślizgowym. Dostępny w postaci ekstra grubo-,grubo-, średnio i drobnoziarnistych cząstek.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.