BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

  • Home
  • Ognioochronne
  • Farby Ognioochronne Sika

Farby Ognioochronne SIKA

Farby znane i użytkowane na całym świecie

Systemy Sika Unitherm umożliwiają utworzenie efektywne zabezpieczenia ognioochronnego konstrukcji. Dzięki swojej skuteczności wybierane są jako systemy izolacyjne w fabrykach, zakładach i budynkach na całym świecie. Na uwagę zasługuje wysoka jakość produktów, odpowiadająca stawianym normom. Powłoki zanim oddane zostały do użytkowania przeszły szereg specjalistycznych testów, co jest gwarancją wysokiej skuteczności. Farby nie emitują szkodliwych substancji w normalnych warunkach, a w sytuacji wybuchu pożaru dobrze hamują wydzielanie szkodliwych składników z płonącego surowca.

W celu dobrania produktu odpowiadającego indywidualnym potrzebom, wskazane jest zapoznanie się z kartami technicznymi dostępnych u nas produktów. Informujemy, ze gotowi jesteśmy służyć fachowym doradztwem.

ikonka pdf

KI Sika Unitherm 7854

Sika® Unitherm® 7854 jest jednoskładnikową warstwą nawierzchniową, składnikiem powłokowego systemu ogniochronnego Sika® Unitherm®.

ikonka pdf

KI Sika Unitherm Grunty

Gruntowanie i badanie podłoża przed zabezpieczeniem konstrukcji stalowych powłokami ogniochronnymi Sika® Unitherm®

ikonka pdf

KI Sika Unitherm platinum

Sika® Unitherm® platinum jest bezrozpuszczalnikową, 2-składnikową powłoką ogniochronną na bazie żywicy epoksydowej do zabezpieczenia konstrukcji stalowychwewnątrz i na zewnątrz.

ikonka pdf

KI Sika Unitherm Steel S exterior

Sika® Unitherm® Steel S exterior jest rozpuszczalnikowym cienkowarstwowym materiałem powłokowym do zabezpieczenia ogniochronnego konstrukcji stalowych, narażonych na procesy starzenia, wysoką wilgotność, środowisko morskie itd.

ikonka pdf

KI Sika Unitherm Steel S interior

Sika® Unitherm® Steel S interior jest rozpuszczalnikowym cienkowarstwowym materiałem powłokowym do zabezpieczenia ogniochronnego konstrukcji stalowychw pomieszczeniach,  nie narażonych na procesy starzenia (suchy klimat).

ikonka pdf

KI Sika Unitherm Steel W30

Sika® Unitherm® Steel W30 jest ekologiczną, wydajną, wodorozcieńczalną powłoką do zabezpieczenia przed ogniem, konstrukcji stalowych w pomieszczeniach.

ikonka pdf

KI Sika Unitherm Wood P

Sika® Unitherm® Wood P jest wodorozcieńczalną, barwioną powłoką ogniochronną, tworzącą pod wpływem oddziaływania wysokiej temperatury warstwę termoizolacyjną i ogniochronną.

ikonka pdf

KI Sika Unitherm Wood T

Sika® Unitherm® Wood P jest wodorozcieńczalną, transparentną powłoką ogniochronną, tworzącą pod wpływem oddziaływania wysokiej temperatury warstwę termoizolacyjną i ogniochronną.

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.