BALTIC FARBY PRZEMYSŁOWE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych , farb do betonu i ogniochronnych do stali w Szczecinie

170HS PoluRan Unicoat HS

170HS PoluRan Unicoat HS

5.0/5 rating 1 vote

Opis

Farba nawierzchniowa dwukomponentowa o wysokiej zawartości części stałych na bazie alifatycznych związków poliurea wytworzona w technologii DCC (chemia podwójnego utwardzania) zapewniająca doskonałą ochronę antykorozyjną.

Zastosowanie

Stosowana jako warstwa nawierzchniowa dla systemów epoksydowych lub epoksydowo – poliuretanowych zapewnia niespotykana wcześniej stabilność koloru i połysku jak również wyjątkowe właściwości mechaniczne. Farba zaprojektowana specjalnie aby spełnić najwyższe wymagania stawiane powłokom,główne zastosowanie produktu: przemysł chemiczny, platformy wiertnicze, rafinerie, przemysł maszynowy i budowlany, konstrukcje cywilne i wojskowe eksploatowane w środowiskach zewnętrznych i przemysłowych. Farba dzięki swojej unikalnej formule pozwala na szybką aplikację i szybkie uzyskanie właściwości fizyko-chemicznych co jest specjalnie ważne przy szybkich przemysłowych procesach ciągłych (OEM). Aplikacja bezpośrednio na metal możliwa dla warunków C2 – C3 (GPS: 100 - 120 _m - zawory, gniazda zaworowe,połączenia itp.) Możliwa aplikacja systemów grubopowłokowych jednowarstwowo nawet do 120 m. Przy zastosowaniu odpowiedniego utwardzacza można osiągnąć własności antygraffiti. Po więcej informacji o rożnych zastosowaniach proszę się zwrócić do Państwa doradcy Baril Coatings.

Karta produktu

ikonka pdf

baril sika sika sika sika sika

Farby przemysłowe

Obiekty, które są eksploatowane w agresywnym środowisku bez wątpienia potrzebują specjalnego zabezpieczenia. W takim przypadku pomocne są wysokiej jakości farby przemysłowe Szczecin. Producenci opracowują oryginalne formuły swoich powłok ochronnych, dzięki czemu oferowane produkty posiadają specjalistyczne właściwości. Farby przemysłowe w Szczecinie dostępne w firmie Baltic Polska to gwarancja satysfakcji.

Farby do betonu

Do malowania podłoża betonowego wskazane są produkty o szczególnych parametrach. Powinny wykazywać odporność na ścieranie, charakteryzować się elastycznością i trwałością. Farby do betonu Szczecin mogą być stosowane na posadzki, zbiorniki, fundamenty, tunele i inne obiekty z tego materiału. Polecane przez nas farby do betonu w Szczecinie zabezpieczają malowane powierzchnie przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Farby antykorozyjne

Budowle, urządzenia i inne obiekty, które użytkowane są środowisku wilgotnym lub w zanurzeniu narażone są na agresywne działanie wody. Aby powstrzymać rdzewienie powierzchni i proces niszczenia, trzeba zastosować farby antykorozyjne Szczecin. Skład tych powłok ukierunkowany jest na właściwości ochronne. Ich działanie jest sprawdzone i polecane przez profesjonalistów. Polecamy nawierzchniowe i podkładowe farby antykorozyjne w Szczecinie.

Farby ognioochronne

Ogień to żywioł niebezpieczny i trudny do opanowania. Dlatego lepiej zawczasu zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Farby ognioochronne w Szczecinie posiadają specyficzne właściwości - pod wpływem wysokich temperatur przekształcają się w pianę o ścisłej strukturze. W ten sposób zabezpieczają przed przenikaniem ciepła i opóźniają utratę właściwości nośnych konstrukcji. Warto zainwestować w sprawdzone farby ognioochronne Szczecin.